خوشبختانه در دهه های اخیر وسایل حمل و نقل عمومی در کشور زیاد شده و این امکان وجود دارد که افراد متناسب با بودجه خود بتوانند از هر کدام از وسایل استفاده کنند. مسافرت با قطار با توجه به این که فرد می تواند در طول سفر در محلی  همانند اتاق استراحت کرده و راحت باشد، لذت بخش است. اما آیا شما در تام سفرهایی که با قطار داشته اید به شغل رانندگان قطار و سختی هایی که برای آن ها وجود دارد فکر کرده اید:

 

بیمه عمر رانندگان قطار
بیمه عمر رانندگان قطار

۱- رانندگی با قطار ریسک بالایی دارد. مسیرهایی که قطار می تواند حرکت کند تنها بر روی ریل امکان پذیر است در نتیجه اگر در طول مسیر بخشی از ریل خراب شده و یا کنده شده باشد، در یک چشم بهم زدن قطار واژگون شده و منجر به فوت سرنشینان و راننده خواهد شد. این حالت ممکن است در زمان نقص فنی قطار هم رخ بدهد. در کل رانندگان قطار در طول هر سفر، این پیش بینی را با خود دارند که شاید سفر بی بازگشتی را شروع در پیش دارند لذا آیا این افراد نباید از یک پشتوانه مالی قوی برای حمایت از خانواده خود استفاده کنند؟

۲- درآمد راننده قطار به حدی نیست که بتواند بخشی از آن را ماهانه کنار گذاشته و برای آینده فرزندان سرمایه گذاری نماید در این زمان هم وجود سرمایه گذار قوی ضروری خواهد بود.

۳- رانندگان قطار ساعات استراحت کافی ندارند. سفرهایی که باید در شب انجام شود باعث می شود این افراد زمان استراحت در شب را از دست داده و تحقیقات پزشکی ثابت کرده اند هیچ زمان خوابی به اندازه خواب شب برای سلات بدن ضروری نیست. لذا رانندگان قطار بیشتر در معرض خطر ابتلا به سرطان و سکته قلبی قرار دارند چون این دو بیماری با کمبود خواب در ارتباط هستند. با توجه به آنچه گفته شد عمر مفید این افراد کم بوده و زودتر از موعد بازنشسته می شوند. از طرفی تامین هزینه های سنگین درمان برای آن ها سخت خواهد بود.

۴- در صورتی که خسارتی برای قطار یا مسافرین رخ بدهد که در حیطه مسئلیت راننده قطار بوده و این خسارت به دلیل سهل انگاری او رخ داده است، راننده باید خسارت را جبران کند. آیا حقوق او کفاف تامین مخارج زندگی و جبران خسارت را می دهد؟

۵- و…

حمایت بیمه عمر از رانندگان قطار

بیمه عمر کمک می کند تا رانندگان قطار بدون نگرانی مالی در شرایط سخت همانند بیماری، بازنشستگی، فوت و تامین مخارج خانواده، تامین آتیه فرزندان و … بتوانند به وظایف خود عمل کنند. شما به عنوان راننده می توانید از این بیمه نامه به عنوان سرمایه ای برای فرزندان استفاده کرده  حتی از وام های بی بهره آن برخوردار شوید.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر رانندگان قطار
  • بیمه عمر رانندگان قطار
5

خلاصه

بیمه عمر رانندگان قطار !!! آیا رانندگان قطار می دانند چرا باید از بیمه عمر پاسارگاد و خدمات آن برای خود و خانواده استفاده کنند؟