این حقیقت غیر قابل انکار است که هر شغلی بسته به موقعیت کاری و شرایطی که برای آن تعریف شده است، دارای استرس است منتهی شدت آن در حرفه های مختلف متفاوت است. یکی از حرفه هایی که در کشور هر روز در خیابان ها مشاهده می کنید، رانندگان تاکسی هستند. این حرفه نه تنها سخت بلکه از جمله شغل های ناراحت جهان به حساب می آید. به منظور درک بهتر شرایط کاری این افراد به موراد زیر دقت کنید:

بیمه عمر رانندگان تاکسی
بیمه عمر رانندگان تاکسی

۱- راننده تاکسی باید در هر شرایط من جمله گرما، سرما، بارندگی و.. و در هر ساعت از شبانه روز در خیابان ها و در ترافیک های سنگین رانندگی کند. به نظر شما چنین فرد از نظر روحی و روانی بعد از مدت کوتاهی در چه شرایطی خواهد بود؟ حال در کنار این شرایط، مسافرین بدخلق و بدحساب را هم اضافه کنید. به جرات می توان گفت رانندگان تاکسی در طول روز به شدت تحت فشار روانی بوده و همین مسئله آمار سکته قلبی را در میان این دسته از افراد بالا می برد. اکنون این سوال مطرح می شود که اگر راننده تاکسی از کار افتاده شود با توجه به این که حقوق ثابتی ندارد، چگونه می تواند از این پس مخارج خانواده را تامین نماید؟ هزینه های درمانی را چه کسی پرداخت خواهد کرد؟

۲- بارها شنیده اید که سارقین به عنوان مسافر سوار تاکسی شده و در مکانی خلوت راننده را مجبور می کنند تا ماشین را به او تحویل دهد. یک راننده تاکسی بدون ماشین رسما فلج شده و نمی تواند کار کند. از طرفی با توجه به اوضاع مالی که دارد چگونه می تواند مجددا وسیله ای را خریداری کرده و به کسب و کار مشغول شود؟

۳- این حرفه به شدت قوای جسمی رانندگان را متاثر می کنند به گونه ای که تحقیقات پزشکی نشان داده است این افراد در سنین کم به پادرد، کمر درد و آرتروز دچار می شوند. آیا شما به عنوان راننده تاکسی تا به حال به این مسئله فکر کرده اید که در زمان از کار افتادگی چه کسی باید مخارج خانواده را تامین کند؟

۴- آیا یک راننده تاکسی می تواند با درآمد روزانه خود بخشی را برای آینده فرزندان  سرمایه گذاری کند؟

۵- و…

حمایت بیمه عمر از رانندگان تاکسی

هر راننده تاکسی به منظور امنیت مالی خود و خانواده باید از بیمه عمر استفاده کند و مهمترین دلیل که لزوم این مسئله را تایید می کند، نبود حقوق ثابت برای این افراد است. یک روز نرفتن کار به معنی نداشتن درآمد است. همین دلیل کافی است که شما به عنوان راننده بدانید بهترین پشتوانه مالی برای خانواده و آینده فرزندان، بیمه عمر خواهد بود.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر رانندگان تاکسی
  • بیمه عمر رانندگان تاکسی
5

خلاصه

بیمه عمر رانندگان تاکسی !!! اگر شما راننده تاکسی هستید و هنوز به خرید بیمه عمر اقدام نکرده اید باید بدانید بزرگترین اشتباه را مرتکب شده اید.