در هر حرفه و کسب و کار باید تمامی مدارک و اسناد مربوط به قراردادها، وضعیت مالی، فاکتورهای خرید و فروش و… براساس تاریخ مرتب و دسته بندی شده و سپس در بایگانی قرار گیرند تا در صورت نیاز بتوان یه راحتی به آن ها دسترسی داشت. در این زمان است که اهمیت شغل دفترداران مشخص می شود.

همان گونه که متوجه شدید، دفترداری یک شغل حساس و ظریفی است درست است که تمام طول روز را در اتاقی آرام و با امکانات سپری می کنند اما همه آسودگی یک شغل به محیط کار بر نمی گردد بلکه زمانی می  توان شغلی را ساده و کم دردسر نامید که منجر به نگرانی و استرس روانی در فرد نشده و حجم کاری زیاد نداشته باشد. در مورد شغل دفترداری نیز سختی هایی وجود دارد:

 

بیمه عمر دفترداران
بیمه عمر دفترداران

۱-    مهمترین وظیفه یک دفتردار این است که تمامی اسناد و مدارک را دسته بندی کرده و بایگانی کند. در صورتی که هر کدام از این اسناد گم شده و یا دستکاری شوند، مسئولیت این مشکل بر عهده دفتردار بوده و حتی خسارت وارده را باید پرداخت نماید.

۲-    همچنین دفتردار  باید تمام امور مالی شرکت را بررسی کرده و وضعیت مالی شرکت شامل سود و بدهی را مشخص کند. در صورتی که اشتباهی در این میان رخ داده و منجر به ضربه مالی سنگین به سازمان یا شرکت مربوطه گردد، دفتردار باید جبران خسارت را برعهده بگیرد. بنظر شما در این زمان آیا یک دفتردار می تواند با حقوق خود هم این خسارت را جبران کرده و هم مخارج خانواده را تامین نماید؟ به همین دلیل است که این شغل بسیار حساس بوده  و به دقت زیادی نیاز دارد.

۳-    با توجه به آنچه گفته شد شما متوجه شدید که حساسیت شغل دفتردار چقدر است. این افراد روزانه باید فشار روانی زیادی را متحمل شوند بدون این که خودشان از این استرس خبر داشته باشند. چرا که می دانند کوچکترین خطا می تواند خسارت های سنگین و گاها غیر قابل جبران را به وجود بیاورد. در نتیجه به صورت وسواسی کار خود را انجام می دهند.  حجم زیادی نگرانی و تنش در طول روز بر سلامت فرد تاثیر گذاشته و تحقیقات پزشکی نشان داده است که افرادی که شغل های پرتنش دارند بیشتر در معرض خطر ابتلا به سکته قلبی و تصلب شرائین قرار دارند.

۴-    و…

حمایت بیمه عمر از دفترداران

درست است که برای همه دفترداران سختی هایی وجود دارد ولی این بدان معنا نیست که راه حلی برای رفع سختی وجود ندارد. استفاده از بیمه عمر به شما کمک می کند تا در صورت بروز بیماری ها بتوانید مخارج درمان را تامین کنید، در زمان بازنشستگی از درآمدی مازاد بر حقوق خود برخوردار باشید، سرمایه ای برای روزهای سخت و حتی خسارت های مالی وارده به شرکت به دلیل غفلت شماست و…. به همین دلیل است که خرید بیمه عمر به عنوان یک حامی مالی قوی شناخته شده است.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر دفترداران
  • بیمه عمر دفترداران
5

خلاصه

بیمه عمر دفترداران !!! در صورتی که شما در حرفه دفترداری فعالیت می کنید برای آگاهی از مزیت بیمه عمر دفترداران حتما این مقاله را مطالعه کنید.