یکی از مهمترین مشاغلی که در تمامی دنیا به عنوان یک از مشاغل حیاتی شناخته شده است، حرفه خلبانی است. کاربردی ترین نیاز به خلبان، در هواپیماهای مسافربری است. در صورتی که هواپیما نقص فنی نداشته باشد، ایمنی هواپیما به مهارت خلبان بستگی دارد. کوچکترین غفلت و سهل انگاری خلبان، نداشتن مهارت کافی، عدم کنترل استرس در زمان شرایط ناپایدار جوی و… می تواند منجر به سقوط هواپیما و مرگ تعداد زیادی از انسان ها گردد. حتما دانستن این مطلب برای شما هم جالب خواهد بود که خلبانی سومین شغل پراسترس دنیا شناخته شده است زیرا:

 

بیمه عمر خلبانان
بیمه عمر خلبانان

۱-    خلبان از زمانی که وارد هواپیما می شود تا زمانی که سفر را با موفقیت به پایان برساند، تحت فشار روانی زیادی خواهد بود. اگر چه خلبانان باید آرامش خود را حفظ کنند تا این حس به مسافرین هم القا شود ولی به هر حال سفر در ارتفاع و تحت مدیریت آن ها، مسلما استرس زا بوده و این استرس درون خلبان و همواره همراه او هست زیرا می دانید که مسئولیت جان چندین مسافر برعهده اوست. در نتیجه اینگونه می توان نتیجه گرفت خلبانان به دلیل فشار روانی زیاد، بیشتر در معرض ابتلا به بیماری های مرتبط با تنش های روحی همانند سکته قلبی قرار دارند.

۲-    فشار روانی بر روی خلبان ها وقتی می شود می شود که شرایط پرواز نامساعد شود در چنین موارد در هر لحظه، جسم و روح خلبان به شدت آسیب دیده و همین مسئله نیز عمر مفید آن ها کم خواهد کرد.

۳-    در صورتی که در حین پرواز خسارتی و آسیبی به هواپیما و مسافرین وارد شود که اثبات گردد خلبان در این حادثه مقصر بوده است، جبران خسارت برعهده او خواهد بود. چرا که خلبان موظف است قبل و بعد از پرواز، ایمنی هواپیما را کنترل کرده و سپس اجازه پرواز را صادر نماید.

۴-    اگر هواپیما به دلایلی همانند نقص فنی، شرایط نامساعد جوی و… سقوط کرده و منجر به مرگ تمامی سرنشینان گردد، آیا خلبان برای روزهای نبودن خود سرمایه ای را برای افراد خانواده در نظر گرفته است یا خیر؟

۵-    و…

حمایت بیمه عمر از خلبانان

بهترین حامی برای خلبانان، بیمه عمر است. توجه داشته باشید که هر چقدر سختی و خطرات شغل شما بیشتر باشد، استفاده از بیمه عمر ضرورت بیشتری خواهد داشت. برای مثال خلبانان به منظور تامین مخارج زندگی و یا در زمان نیازهای درمانی می توانند از بیمه عمر کمک بگیرند و یا  با توجه به این که در هر پرواز، احتمال سفر بی بازگشت را برای آنان وجود دارد حتما باید بیمه عمر را به عنوان سرمایه ای برای خانواده و فرزندان خود خریداری کنند.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر خلبانان
  • بیمه عمر خلبانان
5

خلاصه

بیمه عمر خلبانان !!! توصیه ما به تمامی خلبان های کشور این است که در اسرع وقت نسبت به تهیه بیمه عمر پاسارگاد اقدام نمایند.