انسان ها باید همیشه از اتفاقاتی که در دنیای پیرامون آن ها رخ می دهد، با خبر باشند و در طول دوران تاریخ این خبررسانی به روش های مختلفی صورت گرفته است. در دهه های اخیر افرادی تحت عنوان خبرنگارن کمک بزرگی به بشریت کرده و با جمع آوری به موقع اخبار و دسته بندی آن، دسترسی بهتر و سریع تر به اخبار روز را امکان پذیر کرده اند. خبرنگاران همیشه در تکاپوی ارائه بهترین خدمات هستند اما کمتر کسی از مشکلاتی که برای این حرفه وجود داشته و بر معیشت آن ها تاثیر می گذارد اطلاع دارد. به چند مورد زیر توجه کنید:

بیمه عمر خبرنگاران
بیمه عمر خبرنگاران

۱- خبرنگاران از نظر وضعیت مالی و درآمد در شرایط خوبی به سر نمی برند و همیشه این گلایه از جانب آن ها به مدیران و روسای مرتبط وارد شده اما همچنان تغییر خاصی در شرایط معیشتی آن ها رخ نداده است. به همین دلیل درآمد خبرنگاران نه تنها برای امورات زندگی کافی نیست بلکه این افراد نمی توانند سرمایه ای برای شغل دوم، روز مبادا و حتی برای فرزندان کنار بگذارند.

۲- به جرات می توان گفت که خبرنگاران زمانی برای استراحت ندارند این افراد در محل کار همیشه در حال تحقیق و بررسی در میان سایت های خبر، جلسه های مهم، محیط جامعه و… هستند. خبرنگاران حتی در منزل هم مشغول کار هستند در نتیجه در چنین شرایط کاری فرسودگی جسمی خیلی زودتر از آنچه فکر کنند به سراغ آن ها می آید. متاسفانه این افراد در سنین پایین دچار ضعف بینایی شده و همچنین به عوارضی همچون  کمر درد، درد در ناحیه دست و گردن مبتلا می شوند. لذا با توجه به آنچه گفته شد خبرنگاران سن بازنشستگی پایین دارند. اکنون این سوال مطرح می شود که بعد از دوران بازنشستگی تامین هزینه های زندگی با درآمد بازنشستگی چگونه امکان دارد؟ این افراد چگونه می توانند هزینه های درمانی خود را تامین نمایند.

۳- نباید فراموش کرد که گاها خبرنگاران در محیط های کاری سخت قرار می گیرند. برای مثال بارها دیده اید که خبرنگاران با دوربین مخفی به سراغ مراکز غیر قانونی و افراد خلافکار می روند در حالی که می دانند این کار خیلی ریسک داشته و چه در حین کار و چه بعد از اتمام تهیه خبر، ممکن است دچار آسیب شده و یا مورد سوء قصد قرار گیرند.

۴- و….

حمایت بیمه عمر از خبرنگاران

خوشبختانه از زمانی که بیمه عمر در کشور در اختیار مردم قرار گرفته است، سعی داشته است دامنه فعالیت های خود را در حرفه های متنوع گسترش دهد و در این راستا خدمات خود را برای خبرنگاران هم در نظر گرفته است. تمامی مشکلاتی که برای این حرفه وجود دارد با کمک بیمه عمر رفع خواهد شد. این بیمه نامه یک سرمایه مالی مطمئن برای زندگی، دوران بیماری و حتی آتیه فرزندان خواهد بود.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر خبرنگاران
  • بیمه عمر خبرنگاران
5

خلاصه

بیمه عمر خبرنگاران !!! چند درصد از خبرنگاران از وجود بیمه عمر و خدماتی که برای این حرفه ارائه می شود اطلاع دارند؟