بیمه عمر حسابرسان

بیمه عمر حسابرسان ! بررسی وضعیت مالی در هر فعالیت و کسب و کاری به منظور تعیین میزان درآمد و پیش بینی وضعیت مالی در آینده کاری بسیار ضروری است. به همین منظور دو شغل در کنار تمامی مشاغل لازم است:

۱-   حسابدار

این فرد باید داده ها و اطلاعات مالی شرکت را دریافت کرده و آنالیز کند در نهایت وضعیت سود و ضرر کار مشخص خواهد شد.

۲-   حسابرس

تمام وظیفه حسابرس، نظارت بر امور حسابداری است به این معنا که بعد از این که حسابدار سند مالی را ارئه نمود، حسابرس باید به منظور تعیین صحت و کارایی آن سند، مجددا همه موارد را بررسی کند.

پس مسلما یک حسابرس مالی شغل بسیار ظرف و مهمی دارد چرا که تایید نهایی شرایط مالی برعهده او خواهد بود. به همین دلیل است که شغل حسابرس را به عنوان یکی از مشاغل سخت و شغل پراسترس معرفی کرده اند چرا که:

 

بیمه عمر حسابرسان
بیمه عمر حسابرسان

۱-    همان گونه که بیان کردیم یک حسابرس وظیفه بررسی نهایی وضعیت مالی و اسناد و مدارک مرتبط را برعهده دارد به این معنا که اگر از این مرحله به بعد اشکالی در محاسبات وجود داشت، مسئولیت جبران خسارت ها برعهده حسابرس خواهد بود لذا اگر برخلاف دقت زیاد باز هم مشکل مالی در اسناد وجود داشته و لطمه زیادی به سرمیاه شرکت مربوطه وارد شود، حسابرس چگونه می تواند هزینه سنگین خسارت وارده را جبران کند؟

۲-    با توجه به این که گفته شد این حرفه بسیار ظریف و دقیق بوده و مسئولیت خطیری را به دنبال دارد لذا می توان گفت که شغل حسابرسی، یک شغل ناراحت بوده و فرد همواره تحت تنش روانی است لذا چنین افرادی آمادگی بیشتری برای ابتلا به بیماری هایی از قبیل سکته دارند در نتیجه زودتر از کار افتاده و یا بازنشسته می شوند. در این دوران درآمد کم و مخارج هر روز بیشتر می شود که تامین آن ها از عهده حسابرس خالی است.

۳-    حسابرسان باید روزانه بخش زیادی از روز را در پشت میزکار بوده  و به بررسی اسناد مشغول باشند. آیا می دانید چنین افرادی روزانه تا چه حد به کمر و مهره های گردن خود آسیب می زنند. متاسفانه آمار نشان می دهد که آمار ابتلا به بیماری مفاصل و درد استخوان در حسابرسان بسیار بالاست که هم هزینه درمان سنگین بوده و استهلاک بدن زیاد  و در نتیجه عمر مفید آن ها کم می شود.

۴-    برخی از حسابرسان علاقمند هستند تیمی از افراد هم حرفه خود را تشکیل داده و دامنه فعالیت های خود را گسترش دهند در این صورت تنها مشکل موجود، تامین سرمایه اولیه است که هزینه سنگینی نیاز دارد.

۵-    و…

حمایت های بیمه عمر حسابرسان

امروزه با وجود بیمه عمر حسابرسان این افراد بدون نگرانی از بابت سختی کار می توانند به حرفه خود ادامه دهند. در صورت بروز خسارت مالی در اثر خطای کاری شما، درمان بیماری ها، تامین مخارج خانواده در دوران بازنشستگی، تامین سرمایه برای شروع کار و یا برای آتیه فرزندان می توانید از کمک های بیمه عمر حسابرسان کمک بگیرید.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر حسابرسان
  • بیمه عمر حسابرسان
5

خلاصه

بیمه عمر حسابرسان !!! سختی هایی که در برای حسابرسان مالی وجود دارد به کمک بیمه عمر حسابرسان برطرف خواهد شد.