حسابداری یک از مشاغلی است که در تمام فعالیت های اقتصادی کاربرد دارد. حتی در کوچکترین شرکت ها و یا کارگاه های کوچک هم به یک حسابدار نیاز است. شما باید ماهانه وضعیت مالی و درآمد کاری خود را برآورد کنید تا بدانید که شرایط کاری شما چگونه پیش می رود. خوشبختانه حرفه حسابداری یکی از مشاغلی است که همیشه از بازار کار خوبی برخوردار است.

حسابداران علاوه بر دوره های تحصیل دانشگاهی، باید دوره های آموزشی نرم افزارهای تخصصی حسابداری را نیز طی کنند تا بتوانند با دقت و سرعت بالا به بررسی داده های ثبت شده بپردازند. این حرفه همیشه در محیط های اداری و در پشت میز کاری انجام می شود به همین دلیل است که ذهنیت اغلب مردم در مورد حرفه حسابداری این است که یک شغل بی دردسر و در عین حال پردرآمد است. اما شاید باور این مسئله برای شما غیر ممکن باشد که حسابداری سختی های خاص خود را داشته و تنها یک حسابدار که وارد بازار کرد شده است و شرایط را به خوبی درک می کند، فحوای کلام ما را درک خواهد کرد. به چند نمونه زیر دقت کنید:

 

بیمه عمر حسابداران
بیمه عمر حسابداران

۱-    سخت ترین بخش کار یک حسابدار دقیقا همان قسمتی که از نظر عموم مردم، راحتی این حرفه به حساب می آید. حسابدار مجبور است ساعت ها پشت میز کاری نشسته و با کمک نرم افزارهای تخصصی به آنالیز داده ها بپردازد. این افراد به شدت در معرض خطر آرتروز گردن و ضعف بینایی قرار دارند. همین مسئله باعث می شود که اغلب حسابداران نتوانند برحسب پتانسیل بدنی خود کار کرده و زودتر از موعد بازنشسته می شوند. از این پس چنین فردی مجبور است مخارج زندگی را با درآمد کم اداره کند.

۲-    همان گونه که گفتیم حسابدارن به شدت با بیماری های کمر و گردن روبرو می شوند که هزینه های درمانی اغلب سنگین بوده و به همین دلیل یک حسابدار مبتلا به این بیماری ها سعی می کند حتی المقدور درمان را به تاخیر بیاندازد.

۳-    یکی از مشکلاتی که حسابداران ممکن است با آن روبرو شوند، خطای محاسباتی است. زمانی که محاسبه و آنالیز اطلاعات به حسابدار سپرده می شود، مسئولیت هر گونه خطا و اشتباه که منجر به خسارت مالی به شرکت مربوطه شود، برعهده حسابدار خواهد بود. اگر حسابداری دچار این مشکل شود چگونه می تواند این خسارت را جبران نماید؟

۴-    براساس گزارش وب سایت فوربس در سال ۲۰۱۴ در مورد شادترین و ناراحت ترین مشاغل، مشخص شده است که حسابداری یک شغل ناراحت و پراسترس است زیرا حسابدار می داند که کوچکترین اشتباه در محاسبات می تواند منجر به خسارت های مالی سنگین شود که مسئولیت خسارت برعهده وی خواهد بود در نتیجه خطر ابتلا به بیماری های قلبی در حسابداران بیشتر است چرا که یکی از عوامل به شدت مرتبط با با میزان سکته قلبی و احتمال مرگ، استرس و تنش های روانی است. پس به جرات می توان گفت.

۵-    و…

مزیت های بیمه عمر برای حسابدران

در کنار تمام سختی هایی که برای حسابداران وجود دارد، بیمه عمر می تواند به عنوان بهترین حامی مالی کمک کند تا حسابداران بهتر و بدون نگرانی بتوانند به امور کاری خود بپردازند. تامین هزینه های درمان، مخارج دوران بازنشستگی، جبران خسارت های مالی به شرکت در اثر خطای حسابدار و… با کمک بیمه عمر به راحتی قابل حل خواهد بود به همین دلیل است که عاقلانه ترین کار قبل از شروع به کار، تهیه بیمه عمر است.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر حسابداران
  • بیمه عمر حسابداران
5

خلاصه

بیمه عمر حسابداران !!! آیا حسابداران می دانند که با خرید بیمه عمر از چه مزیت ها و خدماتی در بیمه می توانند برخوردار خواهند شد؟