در ساخت و ساز بناهای مسکونی، ادرای و تجاری افراد با عناوین شغلی مختلف فعالیت دارند. مهندسین باید نقشه ساختمان را آماده کنند اما پیاده سازی آن بر عهده بناهاست. این افراد مهره اصلی به حساب می آیند چرا که اگر نتوانند به خوبی عمل کنند ساختمان در نهایت از نما و امنیت کافی برخوردار نخواهد بود. بنایی شغل سختی به حساب می آید زیرا که در هر شرایط و حتی در محیط آزاد باید به کار خود ادامه دهند. ما همیشه حرفه بناها را از روی کیفیت ساختمانی که تحویل می دهند می سنجیم اما بد نیست کمی هم وارد زندگی این افراد شده و سختی کار آن ها را بررسی کنیم:

 

بیمه عمر بنا ها
بیمه عمر بنا ها

۱- آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که اگر بنا در حین کار از روی داربست بیافتد و یا در زمان کار با وسایلی همانند برقی خطرناک آسیبی به او وارد شود آینده زندگی او و خانواده اش چه خواهد شد؟ در خوشبینانه ترین حالت بنا چندین ماه باید استراحت کند  و بعد هم البته باید با احتیاط کار کرده و مجبور است بسیاری از پروژه ها را رد کند. اما اگر از بعد این سانحه بنا از کار افتاده شود چون این افراد از حقوق ثابت ماهانه برخوردار نیستند لذا تامین مخارج زندگی با مشکل روبرو خواهد شد.

۲- از طرفی حرفه بناها بسیار سخت است و توان بدنی زیادی را می طلبد. بلند کردن مصالح و وسایل سنگین و مدت ها ایستادن بر روی پا بزرگ ترین لطمه را به ستون مهره ها وارد خواهد کرد به همین دلیل است که تحقیقات نشان داده است بناها در سنین پایین دچار کمر دردهای حاد خواهند شد که حتی آسیب به دیسک کمر هم در اغلب موارد رخ می دهد. تامین هزینه های درمانی و تامین هزینه های زندگی بعد از بازنشستگی اجباری بزرگترین استرسی است که همیشه با بناها همراه است.

۳- این افراد تحت فشار روانی هم قرار دارند چرا همیشه به این موضوع فکر می کنند اگر روزی نتوانند کار کنند چگونه قادر خواهند بود معیشت خانواده را تامین نمایند.

۴- در آمد بناها به حدی نیست که بتوانند بخشی را برای سرمایه آینده و یا آتیه فرزندان کنار بگذارند.

۵- و…

حمایت های بیمه عمر بنا ها

خوشبختانه بیمه عمر از بناها نیز حایت کرده و تمام مشکلات فوق با کمک این سرمایه مطمئن حل خواهد شد لذا بنا می داند با خرید بیمه عمر همیشه در طول دوران کار، بعد از بازنشستگی و حتی برای فرزندان یه سپرده مالی تضمین شده دارد که او را حمایت خواهد کرد.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر بنا ها
  • بیمه عمر بنا ها
5

خلاصه

بیمه عمر بنا ها !!! با توجه به سختی ها و فشار کاری که برای بناها وجود دارد خریدن بیمه عمر به معنی حمایت از طرف یک حامی مالی قوی است.