امروزه اغلب افراد علاقمند به هنر بازیگری هستند و عمده این علاقگی از شهرت این حرفه نشات می گیرد. متاسفانه مردم بازیگری را از بیرون نظاره گر هستند و گمان می کنند که بازیگران هیچ مشکل مالی ندارند اما در این مقاله قصد داریم شما را با برخی از سختی های این هنر آشنا کنیم:

بیمه عمر بازیگران
بیمه عمر بازیگران

۱- اول این که شغل بازیگران همانند یک شغل آزاد است به این معنا که از درآمد ثابت ماهانه برخوردار نیستند ممکن است چندین ماه درگیر کار بوده و درآمد خوبی را به دست بیاورند ولی از طرفی این احتمال هم وجود دارد که حتی یکسال بیکار باشند لذا بازیگران باید یک سرمایه مالی مطمئن داشته باشند تا در چنین مواقعی بتوانند مخارج زندگی را تامین نمایند.

۲- همچنین با توجه به این که آینده شغلی بازیگری تضمین شده نیست لذا بازیگران باید شغل دوم داشته باشند و برای این کار نیاز به سرمایه است که مسلما تنها با درآمد حاصل از بازیگری نمی توان این سرمایه را به دست آورد زیرا تامین هزینه های زندگی را نباید فراموش کنیم.

۳- بیشترین فرسودگی جسمی متعلق به بازیگران است. بازیگران به ویژه بازیگران زن تا زمانی که جوان و زیبا هستند، محبوبیت داشته و بیشتر به کار دعوت می شوند اما به محض این که قوای بدنی آن ها کم شد و آثار پیری در چهره نمایان گشت، پیشنهادهای کاری هم کم می شود. همچنین اگر در حین کار آسیب جسمی به بازگیر وارد شود نه تنها تا چندین ماه قادر به کار و کسب درآمد نخواهد بود بلکه باید از پس انداز خود جهت درمان استفاده کند.

۴- از طرفی در موقع کار هم به دلیل فشار بالای کار زودتر از آنچه که تصور کنند بدنشان فرسوده می شود. بازیگران در طول روز ساعات زیادی را مشغول به کار هستند و حتی ممکن است چندین ماه استراحت کافی نداشته باشند همه این عوامل دست به دست هم می دهند تا ابتلا به بیماری های ناشی از کم خوابی و کمبود استراحت من جمله سکته قلبی، پیری زودرس و مواردی از این قبیل در بازیگر بیشتر شود.

۵- و…

حمایت بیمه عمر از بازیگران

اگر شما از علاقمندان به بازیگری هستید حتما تا این قسمت از مقاله از انتخاب خود ناامید شده اید اما این نوید را به شما می دهیم که اگر از ابتدای شروع به کار، بیمه عمر را خریداری کنید این بیمه نامه یک حامی مالی قوی در تمام سختی های نامبرده خواهد بود حتی می تواند آتیه فرزندان شما را به بهترین شکل ممکن تامین کند.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر بازیگران
  • بیمه عمر بازیگران
5

خلاصه

بیمه عمر بازیگران !!! آیا می دانید چرا توصیه می شود حتما بازیگران از بیمه نامه عمر برای تضمین مالی زندگی خود و فرزندان استفاده کنند؟