تدریس و آموزش در تمام دوره های زندگی انسان ها لازم و ضرروی است و در هر دوره متخصصین خود را نیاز دارد. تدریس در دانشگاه از طریق اساتید دانشگاه انجام می شود. این حرفه بسیار مهم و ظریف است. قرار است دانشجویان در دوران دانشگاه خود به صورت تخصصی برروی یک رشته تمرکز کرده و در آینده از دانش علمی و  عملی خود در راستای فعالیت های شغلی خود استفاده کند. به همین دلیل وظیفه سنگینی بر عهده اساتید دانشگاه بوده و باید دانش خود را به روز نگه دارند تا دانشجویان از آخرین دستاوردهای علمی باخبر باشند.

 

بیمه عمر اساتید دانشگاه
بیمه عمر اساتید دانشگاه

سختی کار اساتید دانشگاه

شاید گمان کنید اساتید دانشگاه آسان ترین شغل را داشته و هیچ گاه از شرایط سخت مالی رنج نخواهند برد اما هر شغلی سختی های خودش را داشته و این مسئله در مورد شغل اساتید دانشگاه هم وجود دارد:

۱-    برخی از رشته های تحصیلی نیاز به آزمایشگاه و کارگاه دارد که اساتید باید در این قسمت به تدریس بپردازند. اگر چه ایمنی در این اماکن به خوبی رعایت شده است اما نمی توان عوامل غیر قابل پیش بینی را نادیده گرفت. کوچکترین خطری در آزمایشگاه همانند استفاده از مواد شیمیای خطرناک، اتصالی برق و… می تواند منجر به آسیب به اساتید شود که در این صورت دو حالت رخ می دهد؛ یا منجر به نقص عضو در فرد و از کار افتادگی او خواهد شد و یا این که خطر جانی برای او خواهد داشت که به هر حال از این زمان به بعد تامین مخارج خانواده سخت می شود.

۲-    همچنین اساتید دانشگاه مجبور هستند بخش عمده ای از ساعات روز را بر روی پا ایستاده و تدریس کنند در نتیجه این قبیل افراد سریع تر از دیگران دچار پادرد شده و در سنین پایین به واریس مبتلا می شوند. همین عامل باعث می شود که اساتید نتوانند از پتانسیل طبیعی بدن خود برای کار کردن استفاده کنند و در سنین پایین قدرت خود را از دست می دهند.

۳-    با توجه به این که اساتید دانشگاه بیشتر اوقات خود را صرف مطالعه و تحقیقات اینترنتی می کنند در نتیجه بینایی و سلامت جسمی آن ها کم می شود که با گذر زمان قدرت کاری آن ها کم می شود.

۴-    با توجه به این که اساتید دانشگاه در رشته های آزمایشگاهی با انواع مواد شیمیایی در ارتباط هستند در نتیجه گاها خطر ابتلا به بیماری های قلبی و تنفسی در اثر تنفس این مواد زیاد می شود.

۵-    و….

مزیت بیمه عمر برای اساتید دانشگاه

اگر اساتید از یک حامی مالی قوی برخوردار باشند در شرایط سخت زندگی خود می توانند بدون نگرانی، این شرایط را پشت سر بگذارند. بهترین و عاقلانه ترین کار این است که این افراد در ابتدای شروع به کار خود بیمه عمر را تهیه نمایند تا از مزیت های زیر برخوردار شوند:

–       با توجه به این که درمان برخی بیماری ها همانند بیماری های قلبی، واریس پا و.. هزینه بر است اساتید در این زمان می توانند از بیمه عمر برای درمان کمک بگیرند.

–       همچنین در صورتی که خطر جانی برای اساتید رخ بدهد از بابت هزینه امورات زندگی مشکلی وجود نخواهد داشت چرا که بیمه عمر هزینه ماهانه را پرداخت خواهد کرد.

–       همچنین اساتید می توانند از بیمه عمر به عنوان سرمایه ای با فرزندان خود کمک بگیرند.

–       و….

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر اساتید دانشگاه
  • بیمه عمر اساتید دانشگاه
5

خلاصه

بیمه عمر اساتید دانشگاه !!! اساتید دانشگاه می توانند برای داشتن آینده مالی مطمئن از بیمه عمر استفاده کنند.