بیمه عمر آژانس های مسافرتی ! برای رفتن به سفر برخی از افراد تمایل دارند از وسیله شخصی خود استفاده کنند اما گروهی دیگر ترجیح می دهند که رفت و آمد و حتی گردش در شهر مقصد را به آژانس های مسافرتی بسپارند. خوشبختانه این قبیل خدمات در شهرهای مختلف کشور در دسترس مردم بوده و تعداد آژانس های مسافرتی در حال افزایش است.

علی رغم سختی هایی که در این حرفه وجود دارد ولی باز هم افراد زیادی علاقمند به فعالیت در این شغل هستند اما سختی و مشکلات نباید غالب بر علائق شود بلکه با یک پشتوانه قوی می توان بدون هیچ دغدغه ای کسب و کار خود را ادامه داد. در این راستا ابتدا لازم است برخی از سختی های کار آژانس های مسافرتی را بیان کنیم:

 • بیمه عمر آژانس های مسافرتی
  بیمه عمر آژانس های مسافرتی

  متاسفانه تا به حال این مشکل پیش آمده است که آژانس های مسافرتی با سرقت مواجه شده و خسارت مالی و جانی را به دنبال داشته است. در این زمان باید به دو مورد توجه داشت:

 • هزینه دریافتی از مشتریان جهت رزور بلیط در آژانس نگهداری شده و در صورت سرقت وجوه، مدیریت آژانس موظف است این هزینه ها را تامین نماید.
 • از طرفی مسئولیت هر گونه آسیب به کارمندان بر عهده آژانس خواهد بود.
 • علی رغم این که در آژانس های مسافرتی نکات ایمنی برای ایجاد فضای امن کاری رعایت شده است ولی ممکن است اتفاقات غیر قابل پیش بینی همانند آتش سوزی، اتصالات برقی و… منجر به از بین رفتن ساختمان و کلیه اموال موجود در آن شود. به نظر شما در چنین شرایطی مدیریت آژانس چگونه می تواند خسارت های مالی وارده به مشتریان، خسارت جانی وارده به کارمندان و همچنین هزینه سرمایه از دست رفته را جبران نماید؟
 • حجم کار کارمندان در آژانس های هواپیمایی بالاست این افراد ساعات زیادی را در یک شبانه رو به کار مشغول بوده و از طرفی به علت این که با اقشار مختلف مردم و روبرو هستند لذا فشار روانی بر روی آن ها بالاست و تحقیقات پزشکی نشان داده است که کار کردن در محیط های پراسترس نه تنها بر روی سلامت روانی بلکه بر روی جسم هم تاثیر گذاشته و این افراد زودتر از موعد توانایی بدنی خود را از دست می دهند.
 • و…

حمایت های بیمه عمر آژانس های مسافرتی

همان گونه که در ابتدای مقاله بیان کردیم داشتن یک حامی مالی قوی کمک می کند تا سختی های یک شغل نادیده گرفته شده و از کسب و کار خود لذت ببرید. بیمه عمر یک پشتوانه مالی برای آژانس های مسافرتی و  کارمندان آن ها بوده و نه تنها سرمایه کار را تامین کرده و از کلیه سختی های نامبرده حمایت می کند بلکه سرمایه ای برای فرزندان و خانواده نیز خواهد بود.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر آژانس های مسافرتی
 • بیمه عمر آژانس های مسافرتی
5

خلاصه

بیمه عمر آژانس های مسافرتی !!! آیا می دانید بیمه عمر پاسارگاد از آژانس های مسافرتی و کارمندان آن ها نیز همه جانبه حمایت می کند؟