آرایشگری هنری است که زیبایی انسان را تحت تاثیر قرار می دهد. این حرفه به ویژه در سال های اخیر و به ویژه در مورد بانوان، گسترده تر شده و امروزه حتی در هر منطقه زندگی چندین آرایشگاه مشغول به کار هستند. این شغل هم همانند سایر حرفه های سختی های خاص خود را دارد و در نتیجه همین سختی ها می تواند بر روی معیشت زندگی تاثیر بگذارد:

بیمه عمر آرایشگران
بیمه عمر آرایشگران

۱- مهمترین بخش سخت کار آرایشگران این است که در طول ساعات کاری باید روی پا بایستند و همین مسئله باعث می شود که در سنین کم دچار واریس پا و کمر درد شوند. آمار تحقیقات پزشکی نشان داده است که آرایشگران از جمله گروهی از افراد هستند که بیشتر ابتلا به این دو بیماری در آن ها دیده شده است. بنابراین اغلب آرایشگران زودتر از سن طبیعی بازنشسته می شود و همان گونه که می دانید اگر آرایشگر یک روز کار نکند، درآمدی نخواهد داشت. به همین دلیل است که این افراد باید در طول دوران کاری، سرمایه ای را برای خود تهیه کنند تا در دوران بیمار و بازنشستگی بتوانند از این سرمایه برای تامین مخارج زندگی استفاده نمایند.

۲- مسئله ای که به ویژه بر روی آرایشگران زن بیشترین تاثیر را دارد، مواد شیمیایی مورد استفاده در آرایشگاه هاست. آرایشگران زن در طول روز با انواع رنگ ها، اسپری ها و… سر و کار دارند که این مواد به شدت مجاری تنفسی را دچار آسیب کرده و در نتیجه بیماری های ریوی و دستگاه تنفسی فوقانی در آرایشگران بالاست. اگر روال کار به همین صورت ادامه پیدا کند به دلیل مشکلات تنفسی قادر به ادامه کار نخواهند بود.

۳- ممکن است خسارت های مالی هم برای آرایشگر رخ بدهد. مثلا در اثر اتفاقات غیر منتظره همانند آتش سوزی، سرمایه وی از بین برود. در چنین شرایطی نیاز به هزینه سنگین جهت جبران خسارت و شروع مجدد کار خواهد بود.

۴- و…

حمایت بیمه عمر از آرایشگران

به هر حال سختی کار آرایشگران همواره وجود داشته  و بیشتر هم خواهد شد اما می توان به کمک راهکارهایی همانند بیمه عمر، این سختی ها را کمتر کرد. بیمه عمر یک سرمایه مالی است که هم برای بهبود شرایط کاری کمک کننده است و هم این که سپرده ای برای خانواده و آتیه فرزندان بوده و می توانید از خدمات این بیمه نامه در دوران بیماری هم استفاده نمود.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر آرایشگران
  • بیمه عمر آرایشگران
5

خلاصه

بیمه عمر آرایشگران !!! توصیه ما به تمامی آرایشگران این است که جهت تضمین آینده زندگی حتما از بیمه عمر پاسارگاد استفاده کنند.