مهمترین و حیاتی ترین شغلی که در جهان وجود دارد، آتش نشانی است. یک آتش نشان در واقع جان خود را کف دست گذاشته و در هر لحظه خود را به دامان خطر می اندازد تا جان مردم را نجات دهد. متاسفانه آتش نشانان علی رغم شغل مهم و پر خطری که دارند زیاد در کانون توجه قرار نداشته و کمتر کسی از مشکلات زندگی آن ها مطلع است:

بیمه عمر آتش نشانان
بیمه عمر آتش نشانان

۱- مهمترین قسمت سختی کار این افراد، نبود تضمینی برای زندگی آینده است. آتش نشان در هر ماموریتی پر خطری که وارد می شود نمی داند آیا می تواند روزهای آینده زندگی را تجربه کند و یا این که این ماموریت پایان کار خواهد بود. این شغل پر خطر است و نباید این مسئله را کتمان نمود. به همین دلیل است که آتش نشانان باید یک حامی مالی قوی و مطمئن را برای خانواده و فرزندان خود در نظر گیرند.

۲- آتش نشانان در طول دوران کاری خود تحت استرس و فشار روانی بالایی قرار دارند چرا که همان گونه که ذکر شد ماموریت های آتش نشانان خطرناک است و به هر حال حتی به صورت ناخودآگاه فکر خطرات کار با آن ها همراه است لذا آمار نشان داده است که بیماری های مرتبط با استرس های زندگی همانند سکته های قلبی و… در آتش نشانان زیاد است. و همین مسئله منجر می شود که زودتر از کار افتاده شده و توان خود را برای ادامه کار از دست بدهند.

۳- ممکن است در حین کار آسیب های جسمی به آتش نشان وارد شود که همین مسئله ممکن است آتش نشان را برای یک عمر بازنشسته کند. به هر حال در طول دوران کار این احتمال وجود دارد که در هر لحظه چنین اتفاقی برای آتش نشان رخ دهد  در نتیجه این افراد باید همیشه به فکر آینده زندگی خانواده خود باشند.

۴- از  طرفی نباید فراموش کرد که برای آتش نشانان درآمد زیادی در نظر گرفته نشده است که این مسئله باید توسط ارگان های مربوطه بیشتر مورد بررسی قرار گیرد اما خود آتش نشان هم باید وارد عمل شده  به فکر یک منبع مالی قوی در طول دوران زندگی باشد.

۵- و…

حمایت بیمه عمر از آتش نشانان

درست است که مشکلات حرفه آتش نشانی همواره وجود دارد اما با توجه به این که این مشکلات همیشه بر روی شرایط مالی زندگی هم تاثیر می گذارد لذا استفاده از بیمه عمر لااقل می تواند نگرانی این افراد در مورد مخارج زندگی، آتیه فرزندان، درمان بیماری های سخت و حتی دوران بازنشستگی را رفع کند.

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر آتش نشانان
  • بیمه عمر آتش نشانان
5

خلاصه

بیمه عمر آتش نشانان !!! اگر آتش نشانی هنوز برای خرید بیمه عمر اقدام نکرده است توصیه می شود که این مقاله را در اسرع وقت مطالعه کند.