با بیمه عمر و آتیه کودکان پاسارگاد آینده همیشه روشن است…

نقش پدر یا مادر را در دنیا امروزی بازی کردن مهم‌ترین کاری است که یک فرد می‌تواند انجام دهد. بی‌شک آثار این نقش‌آفرینی در تمام عمر جاودانه خواهد بود؛ چرا که نسل‌ها یکی پس از دیگری پای به این کره خاکی می‌گذارند. باید پذیرفت که فرزندداری از آن دست کارهای افسانه‌ای است که برعهده والدین قرار می‌گیرد. این شرایط  را نه ما بلکه جامعه برای ما به وجود آورده است. پرورش فرزند بر خلاف گذشته هزینه‌های زیادی دارد و خانواده‌ها هم ترجیه می‌دهند یک فرزند داشته باشند؛ اما به نحو احسنت بتوانند از پس هزینه‌های تربیت، تحصیل، ازدواج و… آن برآیند. با این حال مشکلات و دغدغه باعث می‌شوند تا توجه به حال امروز ما را از برنامه‌ریزی برای آینده فرزندان غافل کند. چاره چیست؟

برای دسترسی به تمامی اطلاعات بیمه عمر پاسارگاد مانند ثبت نام و… از طریق لینک زیر اقدام کنید

شماره تماس اختصاصی جهت مشاوره قبل از خرید بیمه عمر

۰۲۱-۹۱۰۷۴۷۲۴

ارسال مدارک به شماره ما از طریق واتس آپ و انجام ثبت نام شما به وسیله کارشناسان ما

بیمه عمر و آتیه کودکان پاسارگاد نه یک بیمه بلکه یک سرمایه

اگر بابت هزینه‌های تحصیل، ازدواج و مسکن فرزند خود که روز به روز سنگین‌تر می‌شوند  نگران هستید بیمه عمر و آتیه کودکان پاسارگادیک سپرده‌گذاری مطمئن با حفظ ماهیت بیمه است که آتیه فرزندتان را تامین می‌کند. همه بیمه‌های عمر پاساردگاد به این شکل هستند که شما مبلغی را بسته به میزان حقوق ماهانه در صندوق سرمایه‌گذاری ذخیره می‎کنید. این مبلغ بعد از مدتی با تعلق گرفتن سود بدان بیش‌تر و بیش‌تر خواهد شد.

روز خود را با پس‌انداز شروع کنید

ویژگی‌های انسان‌های موفق آینده‌نگری و دوراندیشی آن‌ها نسبت به سایرین است. با پرداخت فقط بیست هزار تومان در ماه سرمایه شما بعد از ۲۰ سال به ۶۸ میلیون تومان می‌رسد. شما سرمایه‌گذار دوراندیش در جدول زیر می‌توانید مقادیر سرمایه‌گذاری و سود خود را بعد از مدت مشخصی مشاهده کنید.

افزایش سرمایه
افزایش سرمایه

در هر صورت بیمه آتیه کودکان پاسارگاد به شما این تضمین را می‌دهد که سرمایه شما در پایان ۶ برابر ‌شود. مطابق با نمودار زیر فقط با ماهی ۵۰ هزار تومان سرمایه شما بعد از ۳۵ سال به شکل زیر رشد خواهد کرد. سرمایه‌ای که پشتوانه بسیار مناسبی برای کودکان امروز شما در سال‌های آتی عمر او خواهد بود.

مزایا بیمه آتیه کودکان پاسارگاد
مزایا بیمه آتیه کودکان پاسارگاد

مزایای بیمه آتیه کودکان پاسارگاد

·         حداقل میزان سود تضمینی سالانه برای دو سال اول این بیمه نامه ۱۶ درصد، ۲ سال بعد ۱۳ درصد و برای سال های بعد از آن  ۱۰ درصد در هر سال است. گفتنی است سود و سرمایه پرداختی در انتهای دوره معاف از مالیات و هر گونه عوارض بوده و تمامی آن متعلق به شما خواهد بود.

·         دریافت وام کلیدی‌ترین خصلت استفاده از بیمه‌نامه‌های پاسارگاد است که در آن بیمه‌گذار قادر است تا ۹۰ درصد ارزش اندوخته خود در صندوق وام دریافت نماید.

·         شما بین ۱ تا ۲۰ سال را می‌توانید زیر سقف این بیمه از سود قطعی و تضمینی بهره‌مند شوید که این مبلغ سرمایه قابل توجهی برای شما به وجود خواهد آورد.

·         نکته قابل توجه در این بیمه نامه این است که سرمایه پرداخت شده در پایان، تسهیلات و یا وام نبوده و نیز باز پرداخت ندارد.

 

بیمه عمر و آتیه کودکان
بیمه عمر و آتیه کودکان
بیمه آتیه کودکان
  • بیمه آتیه کودکان
5

خلاصه

بیمه عمر و آتیه کودکان سرمایه گذاری مطمئن برای فرزندان شما با سود بالا برای ازدواج و یا هزینه تحصیل در هر زمانی که نیاز داشته باشید