این وب سایت صرفا جنبه آموزشی دارد و برای ثبت نام و خرید بیمه نمی باشد

بالاترین سطح توانگری مالی برای شرکت بیمه پاسارگاد

با توجه به فعالیت شرکت های مختلف بیمه در کشور، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در یک بازه زمانی معین، ارزیابی های مالی را در مورد شرکت های بیمه انجام می دهد تا مشخص کند سطح توانگری مالی برای شرکت های مختلف چگونه است. بر این اساس طبق ارزیابی های بیمه مرکزی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد در با نسبت توانگری ۱۲۹ درصد، توانسته است یک جایگاه موفق از نظر توانگری مالی به دست بیاورد.

جالب است بدانید که شرکت بیمه پاسارگاد، توانسته است توانگری مالی خود را در سال های متوالی ارتقا دهد به گونه ای که طبق گزارشات موجود، توانگری مالی شرکت بیمه پاسارگاد در سال ۱۳۹۲ برابر ۱۰۵ درصد، در سال ۱۳۹۳ معادل ۱۱۵ و در سال ۱۳۹۴ برابر با ۱۱۸ درصد بوده است و این نشان می دهد که شرکت بیمه پاسارگاد نه تنها توانسته است موقعیت مالی خود را حفظ کند بلکه قادر به ارتقا توانگری مالی خود نیز شده است.

لازم به ذکر است که شرکت بیمه پاسارگاد از زمان اجرایی شدن آیین نامه شماره ۶۹ شورای عالی بیمه با کمک گرفتن از برنامه های دقیق کاری، مدیریت صحیح و همچنین استفاده از برنامه های افزایش سرمایه، توانسته است توانگری مالی خود را رشد داده و رتبه خوبی را از این نظر کسب کند.

بالاترین سطح توانگری مالی برای شرکت بیمه پاسارگاد

10 out of 10
مطلب قبلیمطلب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + 6 =