شرایط بازخرید بیمه عمر پاسارگاد

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری چنان چه از عنوانش پیدا است پوششی برای یک عمر زندگی است. کسانی که این بیمه‌نامه را انتخاب می‌کنند دورنمایی از عمر و آتیه خود دارند و در واقع با دوراندیشی قصد دارند  آرامش امروز خود را با دوران پیری، ناتوانی و زمانی که توانایی اشتغال ندارند تسهیم کنند. بنابراین منطقی است که حداقل مدت زمان بیمه عمر و آتیه ۵ سال بعد ازشروع قرارداد باشد. اما در خلال قرارداد هستند بیمه‌گذارانی که به دلایل مختلف از پرداخت حق بیمه انصراف می‌دهند و درخواست فسخ قرارداد را با شرکت بیمه دارند. در این حالت که بیمه گذار قبل از تمام شدن تاریخ انقضای بیمه عمر خود از ادامه بیمه انصراف بدهد گفته می‌شود بازخرید بیمه صورت گرفته است. از آن جایی که در بیمه عمر و آتیه با توجه به بلندمدت بودن آن ضوابط و شرایط ویژه‌ای پیش‌بینی شده لازم است هر متقاضی پیش از اقدام برای بازخرید بیمه عمر به نکات و شرایط کلی آن توجه کند.

تماس سریع بیمه

بازخرید بیمه و ضوابط آن

دریافت اندوخته بیمه‌نامه پیش از موعد قرارداد بازخرید بیمه عمر نام دارد که طی آن بیمه‌گذار درخواست پرداخت اندوخته خود را به صورت مکتوب به شرکت بیمه ارائه می‌کند.

دو قانون کلی برای ارائه درخواست بازخرید بیمه عمر وجود دارد:

  • اولا بازخرید بیمه عمر حداقل بعد از گذشت شش ماه از عقد قرارداد امکان‌پذیراست. بنابراین از ماه هفتم به بعد امکان انصراف از بیمه وجود دارد.
  • ثانیا در صورتی که قبل از ۵ سال بازخرید انجام شود شرکت درصدی را از اندوخته بیمه نامه کم خواهد کرد؛ چون حداقل مدت بیمه عمر و آتیه ۵ سال است. کسر این مبلغ همان هزینه کارمزد خواهد بود. در نهایت مبلغ بعد از طی شدن شرایط اداری مسترد خواهد شد.
بازخرید بیمه عمر پاسارگاد

وام بیمه عمر؛جایگزین بازخرید

بسیاری از متقاضیان به علت عدم توانایی در پرداخت اقساط یا حق بیمه تصمیم می‌گیرند آن را بازخرید کنند. از آن جایی که باید حتما بازخرید در دوره‌های مشخص شده مطابق با آن چه که بالاتر گفته شد انجام شود تا بیمه‌گذار متضرر نشود توصیه می‌کنیم به جای بازخرید بیمه خود از مزایا و تسهیلات منحصر به فرد بیمه پاسارگاد استفاده کنید. به این ترتیب هم اندوخته شما پایدار خواهد ماند و هم با کسر مبلغ اندوخته بعد از بازخرید متضرر نمی‌شوید.

کلمات کلیدی :

بازخرید بیمه عمر پاسارگاد – بازخرید بیمه عمر – بازخرید بیمه عمر چیست – فرم بازخرید بیمه عمر پاسارگاد – بازخرید بیمه های عمر – جدول بازخرید بیمه عمر – شرایط بازخرید بیمه عمر – شرایط بازخرید بیمه عمر پاسارگاد – بازخرید بیمه عمر چیست – ارزش بازخرید بیمه عمر چیست – ارزش بازخرید بیمه عمر پاسارگاد

بازخرید بیمه عمر
  • بازخرید بیمه عمر
5

خلاصه

دریافت اندوخته بیمه‌نامه پیش از موعد قرارداد بازخرید بیمه عمر نام دارد که طی آن بیمه‌گذار درخواست پرداخت اندوخته خود را به شرکت بیمه ارائه می‌کند