این وب سایت صرفا جنبه آموزشی دارد و برای ثبت نام و خرید بیمه نمی باشد

اولین راز موفقیت افزایش تعداد مشتریان در فروش بیمه

مهمترین آرمان هر شرکت بیمه ای این است که روز به روز، تعداد مشتریان خود را زیاد کند و کلیه خدماتی را که ارائه می کند، برای رسیدن به این هدف تنظیم می نماید. برای رسیدن به این موفقیت، شما باید بدانید که چگونه در بازار کاری و در میان رقبا، نام خود را در ذهن مردم تثبیت نمایید تا هر زمان نیاز به استفاده از خدمات بیمه داشتند، اول از همه به سراغ شرکت شما بیایند. سه راز مهم، رسیدن به این هدف را تضمین می کند که در این مقاله، به بررسی اولین راز افزایش تعداد مشتریان در فروش بیمه می پردازیم:

راز اول :

نمایندگی فروش بیمه خود را نسبت به سایر رقبا، برجسته تر کنید.

مسلما شما دوست دارید زمانی که مشتری به این فکر می رود که از خدمات بیمه متناسب با نیاز خود استفاده کند، در حین فکر کردن به بیمه، نام نمایندگی شما در ذهنش تداعی گردد و سریعا برای خرید بیمه، به سراغ شرکت و نمایندگی بیمه شما بیاید. برای رسیدن به این موقعیت، شما باید خودتان را نسبت به سایر رقبا برجسته تر نشان دهید تا رتبه اول را از نظر مخاطبین به دست بیاورید. در این راستا، باید به ۳ نکته توجه داشت:

۱-   نام نمایندگی خود را به یک نسخه اصلی تبدیل کنید.

مهمترین نکته در هر حرفه ای این است که نامی برای شرکت، نمایندگی، کارخانه و… انتخاب گردد که با نوع حرفه مطابقت داشته باشد تا در زمانی که مشتری نیازی به خدمات این حرفه پیدا می کند، سریعا نام آن شرکت یا کارخانه و… را به خاطر بیاورد. برای مثال کارخانه تولید آرد که نام خود را “نان آوران” می گذارد، نانوا زمانی که بخواهد آرد بخرد، سریعا این کارخانه و امثالهم در ذهنش تداعی می گردد. در مورد بیمه نیز، اسامی غیر معمول انتخاب نکنید بلکه اسم نمایندگی بیمه باید با نوع خدمات آن تطابق داشته باشد. برای مثال برای نمایندگی بیمه بازنشستگی، می توان نام “کلینیک رفع مشکلات مالی بازنشستگان” را انتخاب نمود.

۲-   برای نمایندگی خود، یک تگ لاین درست کنید.

تگ لاین، همان عبارت کوتاهی است که در ادامه نام نمایندگی در هنگام تبلیغات ذکر می گردد که حداکثر باید ۵ کلمه داشته و گویای خدمات این نمایندگی باشد. برای مثال ” ما رویاهای بازنشستگی شما را به واقعیت تبدیل می کنیم”.

۳-   هر دو مورد فوق را در حین کار، مورد استفاده قرار دهید.

توجه داشته باشید که هم نام نمایندگی و هم تگ لاین، زمانی کارآمد خواهند بود که در تمام طول کار برای مثال در آگهی و تبلیغات، ارائه کارت ویزیت، توصیه نامه ها و… ذکر شوند تا همیشه در ذهن مشتری، ماندگار گردند. لذا در صورتی که مشتری بخواهد از خدمات بیمه استفاده کند، چون شرکت شما در ذهنش ثبت شده است، ابتدا شما را برای کار خود انتخاب می کند. حتی در پیغام گیر تلفن شرکت هم از این دو استفاده کنید. برای مثال زمانی که تماس مشتری بر روی پیغام گیر می رود، پیغام شما با این جمله شروع گردد:” با سلام. شما با کلینیک رفع مشکلات مالی بازنشستگان تماس گرفته اید. بفرمایید”.

حتما بخوانید :

ویرایش شده از وب سایت بیمه مارکتینگ

اولین راز موفقیت افزایش تعداد مشتریان در فروش بیمه

10 out of 10
مطلب قبلیمطلب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − شش =