این وب سایت صرفا جنبه آموزشی دارد و برای ثبت نام و خرید بیمه نمی باشد

سومین راز موفقیت افزایش تعداد مشتریان در فروش بیمه

اگر مقالات قبلی سایت ما را دنبال کرده باشید، متوجه شده اید که ما دو مقاله تحت عنوان اولین راز و دومین راز موفقیت افزایش نامحدود تعداد مشتریان در فروش بیمه را نگارش نموده و خدمت شما ارائه کرده ایم. در این مقاله قصد داریم به بیان سومین راز بپردازیم. حتما این سوال برای شما پیش می آید که دلیل این همه اهمیت به این مسئله چیست که هر راز در یک مقاله جداگانه، نگارش شده است؟ دلیل این امر این است که با توجه به این که هدف هر نمایندگی بیمه، افزایش بیشمار تعداد مشتری است، لذا ما ترجیح دادیم هر مطلب را به تفصیل در هر مقاله جداگانه توضیح دهیم تا به خوبی بتوانیم نکات ریز را به شما منتقل کنیم. لذا در ادامه همین مقاله، به بررسی سومین راز موفقیت در افزایش تعداد مشتری خواهیم پرداخت.

راز سوم :

در زمینه کاری خود متخصص شوید.

یک اشتباه بزرگ که اکثر نمایندگی های بیمه مرتکب می شوند این است که تمایل دارند در زمینه همه انواع بیمه ها، فعالیت داشته و به مخاطبین خود ثابت کنند که می توانند همه انواع بیمه نامه را به آن ها عرضه کنند. اما شاید این ضرب المثل را شنیده باشید که :” سنگ بزرگ نشانه نزدن است”. این بدان معنا است که اگر شما بخواهید در همه انواع بیمه نامه ها فعالیت داشته باشید، مطمئن باشید که نمی توانید موفق شوید. زیرا در این صورت، شما فقط اطلاعات کلی برای هر نوع بیمه دارید و در نتیجه در زمان فروش، نمی توانند به خوبی، اطلاعات کافی و تخصصی در اختیار مشتری قرار دهید. لذا توصیه می کنیم که به جای فعالیت در زمینه همه انواع بیمه، به صورت تخصصی روی چندین نوع بیمه (حداکثر ۳ نوع بیمه) تمرکز کنید و اطلاعات تخصصی در مورد آن ها به دست بیاورید. این کار دو مزیت عمده دارد:

۱-   زمانی که قصد فروش این بیمه نامه ها را به مشتری دارید، به صورت تخصصی می توانید اطلاعات کافی در اختیار مشتری قرار داده و قادر خواهید بود به همه سوالات او پاسخ دهید.

۲-   از طرف دیگر چون بر روی این چند بیمه نامه به صورت تخصصی فعالیت می کنید، لذا می توانید خودتان را از رقبا متمایز نموده و سبب شوید که مشتریان احتمالی شما، متوجه وجه تمایز شما با رقبا گشته و در نتیجه ترغیب شوند که در مورد بیمه نامه های شما، بیشتر بدانند.

حتما بخوانید :

ویرایش شده از وب سایت بیمه مارکتینگ

سومین راز موفقیت افزایش تعداد مشتریان در فروش بیمه

10 out of 10
مطلب قبلیمطلب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + 18 =