این وب سایت صرفا جنبه آموزشی دارد و برای ثبت نام و خرید بیمه نمی باشد

روش های افزایش تعداد مشتریان جدید برای فروش بیمه

اگر شما از جمله افرادی هستید که مدت ها است در شرکت بیمه مشغول به فعالیت بوده ولی اکثر مشتریان شما، قدیمی هستند و تمایل به جذب مشتریان جدید و بیشتری را دارید؛ یا اگر شما تازه در کار بیمه مشغول به کار شده اید و به دنبال روش هایی هستید که بتوانید مشتریان بسیار خوبی را برای خود بیابید، توصیه می کنیم که این مقاله را از دست ندهید. در این مقاله، روش هایی را بررسی می کنیم که به کمک آن ها می توانید تعداد مشتریان خود را بیشتر افزایش دهید:

۱-   استفاده از تبلیغات در روزنامه و آگهی

در این روش شما باید یک تبلیغ بسیار موثر در مورد شرکت بیمه خود تنظیم نموده و در روزنامه ها چاپ کنید. در این روش دو نکته را باید در نظر داشت:

–       تبلیغات باید با یک برنامه ریزی منظم صورت گیرد نه این که چندبار چاپ آگهی صورت گرفته و سپس تبلیغات را متوقف نمایید.

–       در این روش، همه افراد می توانند آگهی تبلیغات شما را ببینند لذا هر نوع مشتری می تواند با شما تماس بگیرد و از میان آن ها ممکن است که خیلی از آن ها، مشتریان مد نظر شما نباشند و همین امر باعث عصبی شدن شما خواهد شد ولی توجه داشته باشید که این روش به ویژه برای شرکت های تازه کار اهمیت دارد چون بالاخره باید معرفی خود را از یک جایی شروع کنید.

۲-   استفاده از روش ارسال پست مستقیم

در این روش، شما باید نامه های پستی که حاوی معرفی کامل شرکتتان است را برای مشتریان ارسال کنید. لذا دو حالت برای این منظور وجود دارد:

–       حالت اول این است که شما بسته های پستی را برای افرادی که می شناسید ارسال می کنید زیرا می دانید که مطمئنا ان را بررسی خواهند نمود.

–       اما نوع دیگر این روش این است که شما در یک بررسی، گروهی از مردم را انتخاب نموده و بسته پستی خود را برای ان ها ارسال می کنید. در این روش، چون گیرنده درخواستی برای دریافت این بسته نداده است لذا در اکثر موارد، بسته را کنار می زنند.به همین دلیل شما در این حالت باید تعداد زیادی بسته پستی ارسال کنید تا تعدادی از گیرنده ها، آن ها را بررسی کنند. پس این حالت هزینه بردار است.

۳-   خریدن وقت ملاقات

شرکت هایی وجود دارد که کار آن ها، گرفتن وقت ملاقات از جانب مشتریان احتمالی است که شما تعیین نموده اید. این شرکت ها برای شما وقت ملاقات گرفته و در ازای آن برای شما پول می گیرند. این روش ممکن است زیاد استفاده نشود ولی به هر حال برای شروع کار بد نیست.

۴-   استفاده از وب سایت ها

در دنیای امروز که اینترنت، تمام دنیا را به همدیگر ارتباط داده است، کسب و کار اینترنتی، نقش مهمی در موفقیت حرفه های مختلف دارد. در مورد بیمه نیز توصیه می کنیم که یک وب سایت راه اندازی نموده و به معرفی شرکت خود و خدمات ارائه کننده خود بپردازید. در این صورت افراد بیشتری شما را پیدا خواهند کرد.

حتما بخوانید :

ویرایش شده از وب سایت بیمه مارکتینگ

روش های افزایش تعداد مشتریان جدید برای فروش بیمه

10 out of 10
مطلب قبلیمطلب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + 13 =