این وب سایت صرفا جنبه آموزشی دارد و برای ثبت نام و خرید بیمه نمی باشد

چگونه ارزش بیمه را بالا ببریم

اگر بخواهیم در میان تمامی عوامل موثر بر موفقیت در فروش بیمه، یکی از این عوامل را به عنوان مهمترین فاکتور معرفی کنیم، ارزش بیمه است. در دو مقاله قبلی، به بیان اهمیت ارزش بیمه و زمان افزایش ارزش بیمه پرداختیم و با توجه به اهمیت این موضوع، در این مقاله بیان خواهیم نمود که چگونه می توانید به بهترین شکل ممکن، ارزش بیمه را افزایش دهید.

نحوه افزایش ارزش بیمه

۱-   تصویر سازی ذهنی برای مشتری

زمانی که مشتری پول خود را برای خرید بیمه سرمایه گذاری میکند، باید به مشتری این اطمینان را بدهید که با این سرمایه گذاری، سود عالی نصیبش می شود. برای این منظور باید قدرت بیان خوبی داشته باشید و بتوانید به گونه ای برای مشتری تصویر سازی نمایید که مشتری از این خرید حس خوشایندی داشته باشد.

۲-   پیشرفت در کار

باید به مشتری ثابت کنید که با استفاده از این نوع بیمه، در کارش پیشرفت خواهد کرد و از این طریق ارزش بیمه را افزایش خواهید داد. زیرا یکی از مواردی که در خرید بیمه برای مشتری مهم است، میزان تاثیری است که این بیمه نامه بر روند کاری او خواهد گذاشت.

۳-   انرژی مثبت در هنگام فروش

در زمان فروش بیمه نامه، صادقانه هیجان داشته باشید و سعی کنید همین انرژی مثبت خود را به مشتری القا کنید تا مشتری نیز حس خوبی از این شرایط داشته باشد.

۴-   ارائه مدارک برای افزایش اعتبار

در  هنگام فروش بیمه به مشتری، باید مدارکی که شرکت بیمه به شما تحویل داده است، به مشتری نشان دهید تا مشتری از اعتبار شرکت شما مطمئن شوید و همین اعتبار، سبب افزایش ارزش بیمه نامه های شما خواهد شد.

۵-   داشتن ظاهری ایده آل

توجه داشته باشید که برای همه افراد این موضوع اهمیت دارد که طرف مقابلشان در زمینه کاری، فردی بسیار متشخص و شیک باشد. لذا شما به عنوان کارشناس بیمه همیشه ظاهری آراسته داشته باشید و برای این که معروف شوید سعی کنید تمام افراد شرکت، از نظر پوشش یکدست باشند تا مشتریان با دیدن این پوشش، شما را در ذهنتان بسپارند. همچنین باید فن بیان عالی داشته باشید. با کلمات بازی کنید با اقتدار حرف بزنید به گونه ای که در ذهن مشتری این گونه متصور شوید که شما یک فرد بسیار دانا در حیطه کاری خود هستید.

۶-   یادآوری رویاهای مشتری

در هنگام صحبت با مشتری، رویاهای او را مدام یادآوری نموده و راه های رسیدن به این رویاها با کمک بیمه نامه مدنظر را متذکر شوید همین امر سبب می شود که از نظر روانی، مشتری ذهنیت خوبی نسبت به بیمه نامه شما پیدا کند و در نتیجه ارزش بیمه نامه افزایش یابد.

حتما بخوانید :

منبع : گروه آموزشی بیمه مارکتینگ

چگونه ارزش بیمه را بالا ببریم

10 out of 10
مطلب قبلیمطلب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − هفت =