این وب سایت صرفا جنبه آموزشی دارد و برای ثبت نام و خرید بیمه نمی باشد

اهمیت ارائه استاندارد بیمه نامه پیشنهادی

زمانی که شما با مشتری به صورت حضوری ملاقات دارید، پس از این که تمامی مراحل را با موفقیت طی نمودید، حال به مهمترین و طلایی ترین مرحله می رسید که همان ارائه بیمه نامه است. اگر شما شیوه صحیح ارائه بیمه نامه را ندانید، قطعا در این مرحله شکست خورده و تمامی تلاش های قبلی شما هدر خواهد رفت. لذا شما باید در این زمینه مهارت کامل را به دست بیاورید. به این معنا که:

۱-   تمرین کنید تا به خوبی یاد بگیرید بیمه نامه را به درستی ارائه نمایید.

۲-   بیمه نامه را باید به صورت قانع کننده ارائه کنید تا راهی برای بهانه گیری مشتری باقی ماند.

۳-   باید مطالعه کامل بر روی بیمه نامه داشته باشید تا از تمامی قسمت های بیمه نامه اطلاع داشته و بر روی گفته های خود تسلط داشته باشید تا در موقع سوال نمودن مشتری، گیج نشوید.

لذا برای رسیدن به آن چه که گفته شد، شما باید همیشه یک شیوه استاندارد برای ارائه بیمه نامه های خود داشته باشید تا در تمامی موارد و برای همه بیمه نامه ها، بتوانید از این شیوه استفاده نمایید.

دلایل اهمیت استفاده از شیوه استاندارد برای ارائه بیمه نامه

۱-   در زمان ارائه بیمه نامه به مشتری، وقت کم و اطلاعات زیاد است لذا اگر شیوه استاندارد داشته باشید، می توانید از حداقل زمان، حداکثر استفاده را داشته باشید.

۲-   زمانی که شما از شیوه استاندارد برای ارائه بیمه نامه خود استفاده می کنید، در واقع ارزش بیمه را در دید مشتری بالا برده اید  و همین امر سبب اعتماد بیشتر مشتری به شما خواهد شد.

۳-   در شیوه نامه های استاندارد، تمامی اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری منطقی مشتری به گونه ای ارائه شده است که زمان زیادی را برای مطالعه به خود اختصاص نمی دهد لذا باعث می شود که سرعت فروش بیمه بالا رفته و مشتری نیز در تصمیم گیری خود عجله کند.

۴-   زمانی شما می توانید در فروش خود موفق بوده و به خوبی مشتری را قانع کنید که روش درستی برای ارائه آن به کار گیرید. بر همین اساس شیوه نامه استاندارد در این زمینه به خوبی عمل می کند.

۵-   نوع روش ارائه بیمه نامه بر روی زمان عقد قرارداد تاثیر می گذارد. شیوه نامه های استاندارد با توجه به این که همه جوانب را به خوبی در نظر گرفته است، لذا شرایط بهتری را فراهم می کند تا عقد قرارداد در بهترین شرایط و به بهترین شکل صورت گیرد.

حتما بخوانید :

ویرایش شده از وب سایت بیمه مارکتینگ

اهمیت ارائه استاندارد بیمه نامه پیشنهادی

10 out of 10
مطلب قبلیمطلب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 15 =