این وب سایت صرفا جنبه آموزشی دارد و برای ثبت نام و خرید بیمه نمی باشد

آیا شما واقعا به بیمه عمر نیاز دارید

همان گونه که قبلا نیز بیان شده است، بیمه عمر هنوز به اندازه کافی و همانند بیمه های دیگر، در میان مردم باب نشده است زیرا این نوع بیمه یک سرمایه گذاری مالی است و با توجه به این که فرهنگ سازی کافی در مورد خرید این بیمه نامه و بیان مزیت های ان صورت نگرفته، مردم بیشتر ترجیح می دهند که برای سرمایه گذاری به سراغ بانک، خرید اوراق و… بروند. لذا یکی از اشکال افزایش آگاهی مردم در مورد بیمه عمر، مطالعه مقالات آموزشی است.

یکی از سوالاتی که هر فرد در زمان انتخاب بیمه عمر برای سرمایه گذاری دارد این است که آیا من واقعا به بیمه عمر نیاز دارم یا خیر. ما برای پاسخ به این سوال شما، چندین نکته را بیان خواهیم کرد تا ذهنیت بهتری نسبت به بیمه عمر پیدا کرده و در زمان تصمیم گیری، با یک دید جدید انتخاب داشته باشید:

۱-   بیمه عمر یک سرمایه گذاری است که نه تنها بعد از فوت فرد بیمه شده، وراث او می توانند از این سرمایه استفاده کنند بلکه در زمان حیات نیز خود فرد بیمه شونده می تواند از خدمات بیمه عمر خود بهره مند گردد.

۲-   بیمه عمر تنها یک سرمایه گذاری مالی نیست. بلکه در صورت بروز بیماری های صعب العلاج نیز پوشش هایی برای بیمه عمر در نظر گرفته شده که در این زمینه نیز به فرد بیمه شده کمک می شود.

۳-   سرمایه گذاری در بیمه عمر، یک سرمایه گذاری مطمئنی است که در صورت ورشکست شدن نمایندگی بیمه، بیمه مرکزی خسارت را جبران خواهد نمود.

۴-   بر خلاف سپرده گذاری های بانکی که برای سرمایه گذاری، یک مبلغی توسط بانک تعیین می شود، در مورد سرمایه گذاری در بیمه عمر، حق بیمه انتخابی، با شماست.

۵-   یکی از مهمترین مزیت های بیمه عمر، پوشش های تکمیلی و درمانی بیمه عمر است.

۶-   امکان خرید بیمه عمر برای فرزندان به عنوان بیمه آتیه فرزندان نیز وجود دارد که بیمه پاسارگاد این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده است.

۷-   مهمترین برتری سرمایه گذاری در بیمه عمر در مقایسه با سرمایه گذاری در بانک این است که سود بیمه عمر تضمینی بوده و علاوه بر آن، پوشش هایی برای فرد بیمه شونده نیز در نظر گرفته شده است که از جمله مهمترین پوشش های بیمه عمر می توان به پوشش از کار افتادگی، پوشش بیماری های خاص، پوشش حوادث، پوشش آتش سوزی منازل مسکونی و.. اشاره نمود.

۸-   نکته بسیار مهم در مورد بیمه عمر این است که سرمایه پرداخت شده در پایان تسهیلات نبوده و نیاز به باز پرداخت ندارد و در واقع سود خالص شما از این سرمایه گذاری می باشد.

آیا شما واقعا به بیمه عمر نیاز دارید

10 out of 10
مطلب قبلیمطلب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − پنج =