این وب سایت صرفا جنبه آموزشی دارد و برای ثبت نام و خرید بیمه نمی باشد

آمار رو به رشد بیمه های عمر و سرمایه گذاری

بیمه عمر از جمله بیمه هایی است که به دلیل عدم فرهنگ سازی کافی در جامعه، در میان مردم هنوز به اندازه کافی جایگاه خود را به دست نیاورده و به همین دلیل استقبال از این نوع بیمه برای سرمایه گذاری پایین است. اما در سال های اخیر، مانور بیشتری بر روی این بیمه نامه صورت گرفته است به گونه ای که آمار به دست آمده از سوی مدیریت نظارت مالی بیمه مرکزی ایران حاکی از آن است که تا سال ۱۳۹۴ بیمه ایران از نظر بیمه عمر، رتبه اول و بیمه پاسارگاد رتبه دوم را به خود اختصاص داده است.

اگر فروش بیمه عمر را در دوره ۵ سال از سال ۱۳۸۸ تا سال ۱۳۹۳ بررسی نماییم، اطلاعات نشان می دهد که تعداد فروش در این دوره ۳,۹۱۹,۴۶۳ بوده که نسبت به سال ۱۳۸۸، به میزان ۱۸۰ درصدی افزایش یافته است. لازم است بدانید که میزان بازخرید بیمه عمر در همین بازه زمانی، برابر ۴/۲ درصد بوده است. برای اطلاع دقیق از آمار فروش بیمه های عمر در این دوره ۵ ساله نسبت به فروش سایر بیمه نامه ها، توصیه می شود جدول زیاد را ملاحظه نمایید.

براساس قوانین مندرج در مقررات بیمه نامه عمر، بیمه عمر تنها بیمه نامه ای است که امکان بازخرید آن در هر زمان که بیمه گذار اراده نماید، وجود دارد.

حتما بخوانید :

آمار رو به رشد بیمه های عمر و سرمایه گذاری

10 out of 10
مطلب قبلیمطلب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + سیزده =